Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 6+

Wróć do wyników wyszukiwania | Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 19,99 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,40 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Trepczyńska Magdalena | Wydawca: Edgard


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Terapia i rehabilitacja |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 19,04 zł | Kod kreskowy: 9788377886328
Rok wydania: 2013 | Oprawa: Kartonowa |


Unikalny zestaw Zagadek obrazkowych to zestaw 56 kolorowych, ilustrowanych kart specjalnie opracowanych dla dzieci od 6 roku życia, uczących koncentracji, logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Łamigłówki ćwiczą koncentrację i wprowadzają w świat matematyki, a także trenują kompetencje niezbędne do samodzielnej nauki w szkole. Ponadto rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy oraz stwarzają rodzicom i dzieciom okazję do wspólnej zabawy.Przygotowane w wygodnej formie kolorowych, dwustronnych kart złączonych w jedną książeczkę świetnie sprawdzą się w domu, w szkole, w poczekalni, na spacerze czy podróży. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie – odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko.Zagadki obrazkowe:  ćwiczą myślenie logiczne i koncentrację u dzieci,  umożliwiają szybkie sprawdzanie prawidłowych rozwiązań na rewersie,  ułatwiają zapamiętywanie dzięki kolorowym ilustracjom,  różnorodność łamigłówek to niekończąca się zabawa.