Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Maseczka ochronna wielokrotnego użycia z filtrem damska. Certyfikat

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 12,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,24 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Brak


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Stawka VAT: 23% | Cena netto: 9,76 zł | Kod kreskowy: 9100000000133


Maseczka wielorazowa, z wymiennym filtrem, z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 na surowce do jej produkcji. Produkt polski. Opis producenta Maseczki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny pomagającej zachować czystość, higienę i zwiększającej naszą odporność na otaczające nas bakterie i wirusy. Maseczki są lekkie, miękkie i wygodne. Maski nie drażnią skóry i umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Wysoka jakość materiału i przędzy dostarczanej przez naszych dostawców i użytej do produkcji maseczek jest potwierdzona certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 – jest to certyfikat będący światowym znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka między innymi: pestycydów, chloro fenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowanych metali ciężkich. Jak korzystać z bawełnianych maseczek ochronnych antywirusowych – wielokrotnego użycia? Przed założeniem maski należy oczyścić ręce preparatem odkażającym z alkoholem lub umyć wodą i mydłem. Umieść maskę na twarzy. W zależności od tego czy maseczka wyposażona jest w gumkę czy tasiemkę należy w przypadku gumki naciągnąć je za uszy, a w przypadku tasiemki zawiązać z tyłu głowy. Należy unikać dotykania maseczki podczas jej używania. Jeżeli to zrobisz postaraj się umyć lub odkazić ręce. Po użyciu, zdejmij maskę i trzymaj ją z dala od twarzy i ubrania aby uniknąć potencjalnie skażonych powierzchni. Umyj ręce lub odkaź je. Po zdjęciu maseczki możemy ją wyprać w pralce w tem. 95°C ze środkiem do prania lub wyparzyć. Maseczkę można wyprasować i dodatkowo spryskać środkiem antybakteryjnym. Twoja maseczka jest gotowa do ponownego użycia. Z jakiego materiału są wykonane maseczki? Do produkcji maseczek używamy przędzy i tkaniny, której jakość jest potwierdzona certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 – jest to certyfikat będący światowym znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka między innymi: pestycydów, chloro fenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowanych metali ciężkich. UWAGA! Maseczki są towarami higienicznymi, które zgodnie z art. 38 pkt. 5 ustawy o prawach konsumenckich nie podlegają zwrotowi.