Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Klucz i Się Ucz

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 30,47 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,22 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Alexander


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Sowa Mądra Głowa
Kategorie: Edukacja ogólnorozwojowa | Edukacja przedszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Gry i pomoce edukacyjne |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 24,77 zł | Kod kreskowy: 5906018004601


Wyjątkowa gra z rekwizytami. Gracze otrzymują do dyspozycji paletkę z otworami o różnym kształcie oraz 4 kolorowe klucze. W pierwszym wariancie gry zadanie polega na odpowiednim dopasowaniu właściwego klucza do otworu zgodnie ze wskazaniem karty. Drugi wariant to nawlekanie kluczy na sznureczek we wskazanej przez karty kolejności. Gra jest doskonałym ćwiczeniem motoryki małej, spostrzegawczości, integracji sensorycznej. Sprawdza się jako pomoc przy nauce kolorów. Zawartość opakowania: 4 klucze, paletka, linka, 30 kart kształtów, 25 kart kolorów, klepsydra, 90 żetony, instrukcja. Wiek: 5+ Liczba graczy: 2-3 os Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Istnieje ryzyko zadławienia się małymi elementami. Zestaw zawiera długie linki/sznurki - istnieje ryzyko uduszenia.