Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Legendy polskie Audiobook

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 24,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,48 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Chotomska Wanda | Wydawca: Aleksandria


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Audiobooki |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 22,86 zł | Kod kreskowy: 9788366155251
Rok wydania: 2019 | Oprawa: etui kartonowe" |


Zapewne każdy zastanawiał się jakpowstało państwo polskie albo dlaczego Warszawa nosi swoją nazwę? A czy wiecie od kiedy woda w Morzu Bałtyckim jest słona i jak to w końcu było z pokonaniem groźnego Bazyliszka? Na te i wiele innych pytań na pewno znajdziecie odpowiedź słuchając wspaniałych Legend polskich Wandy Chotomskiej. Te napisane prostą, a jednocześnie niezwykle piękną i barwną polszczyzną opowieści przemówią do nas głosem znakomitego polskiego aktora Wiktora Zborowskiego. Będzie to podróż w świat pradawnych legend w bardzo współczesnej oprawie.Legenda o Czechu Lechu i RusieLegenda o Popielu i Mysiej WieżyLegendy o Piaście i postrzyżynach jego syna SiemowitaLegenda o smoku ze Smoczej JamyLegenda o czarodziejskim młynku z WieliczkiLegenda o Warsie i SawieLegenda o BazyliszkuLegenda o złotej kaczceLegenda o sielawowym króluLegenda o pięknej pasterce i księciu z Raciborza